30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

מכון אבני ראשה

הכנה למכון אבני ראשה

מטרתו של מכון אבני ראשה הינו להכשיר מנהלי בית ספר איכותיים ומצוינים למען קידומה של מערכת החינוך. התכנית החדשנית להכשרת מנהלים ומנהלות בתי ספר, בשיתוף משרד החינוך ומכון אבני ראשה מורכבת משני שלבים – שאלון ביוגרפי (30% מהציון הסופי) ומרכז הערכה הכולל בתוכו דינמיקה קבוצתית וראיון אישי (70% מהציון הסופי).

מכון אבני ראשה – מבחני המיון במכון אבני ראשה:

במידה והמועמד נמצא מתאים על ידי המכון להכשרה, הוא יזומן לתהליך מיוני המורכב משני חלקים:

א. מילוי שאלון ביוגרפי במכון אבני ראשה – שלב האורך כ-4 שעות וממולא ידנית על ידי המועמד.

ב. דינמיקה קבוצתית וראיון אישי במכון אבני ראשה – דינמיקה קבוצתית – הדינמיקה היא תרגול קבוצתי שכולל הצגה עצמית, דיונים, סימולציות שונות ומשימות בקבוצה, בהתאם לתפקיד מנהלי בית ספר.
ראיון אישי – המועמד יעבור סימולציה של ראיון המדמה את הראיון שיעבור ביום המיונים. הראיון מותאם לתפקיד מנהלי בית ספר למבחנים באבני ראשה.

ההכנה במכון הדס למבחן מנהלי בית ספר במכון אבני ראשה הינה הרלוונטית והמעודכנת ביותר וכוללת שלושה שלבים:

  • שלב ראשון: מילוי שאלון ביוגרפי – השאלון הביוגרפי של מכון אבני ראשה במכון הדס מדמה את השאלון האמיתי ומורכב משאלות פתוחות על סיטואציות מעברו המקצועי של המועמד כעובד הוראה במערכת החינוך ואיך התמודד איתן. בנוסף, השאלון של מכון אבני ראשה בודק התנסויות מעשיות ויכולת התמודדות. השאלון הביוגרפי של מכון אבני ראשה מהווה שלב חשוב במיון המועמד ודורש השקעה ומחשבה רבים.
  • שלב שני: השתתפות בדינמיקה קבוצתית כפי שתהיה במרכז ההערכה של מכון אבני ראשה – הדינמיקה כוללת הצגה עצמית, דיון קבוצתי, משימה קבוצתית וסימולציה הרלוונטית לניהול בית ספר. ההתנסות של המועמד בסימולציות המותאמות למכון אבני ראשה טרום המיונים משפר באופן משמעותי את ביצועיו במיונים עצמם.
  • שלב שלישי: פגישה אישית עם פסיכולוג והכנה לראיון האישי במכון אבני ראשה – הפסיכולוג מדריך את המועמד כיצד לשפר את השאלון הביוגרפי שמילא עפ"י הנדרש במכון אבני ראשה, ואף נותן פידבק על הדינמיקה הקבוצתית שבה השתתף המועמד. בנוסף, הפסיכולוג מכין את המועמד לשלב הראיון האישי.
    לאחר מכן, ניתן לחזור לכיתת המבחנים ולעבור שוב על השאלון הביוגרפי, בשלב זה רצוי לרשום דגשים והערות חשובות שעלו במהלך היום על מנת לזכור אותם ברגע האמת במיונים של מכון אבני ראשה.
    ההכנה במכון הדס למכון אבני ראשה כוללת גם דינמיקה קבוצתית נוספת, כדי שהמועמד יוכל להתנסות שוב לאחר שקיבל משוב על הדינמיקה הראשונה. לאחריה יקבל המועמד משוב נוסף מפסיכולוג.

ניתן לעשות הכנה לרק אחד מהשלבים – הכנה רק לשאלון הביוגרפי, או הכנה לשלב השני של הדינמיקה הקבוצתית והראיון האישי.
מכון הדס מאחל בהצלחה לכל העתידים להיות מנהלי בית ספר ומזמין אתכם להתכונן אצלנו למבחן הגורלי של מכון אבני ראשה ולקבל את ההכנה הטובה ביותר.

התכנית החדשנית להכשרת מנהלים ומנהלות בתי ספר, בשיתוף משרד החינוך ומכון אבני ראשה מורכבת משני שלבים – שאלון ביוגרפי ומרכז הערכה הכולל בתוכו דינמיקה קבוצתית וראיון אישי.

ההכנה במכון הדס למבחן מנהלי בית ספר במכון אבני ראשה הינה הרלוונטית והמעודכנת ביותר וכוללת שלושה שלבים:
שלב I: מילוי שאלון ביוגרפי – השאלון מורכב משאלות פתוחות על סיטואציות מעברו המקצועי של המועמד כעובד הוראה במערכת החינוך ואיך התמודד איתן, השאלון בודק התנסויות מעשיות ויכולת התמודדות, משך השלב הזה הוא כ-4 שעות וימולא באופן ידני על ידי המועמד.
שלב II: השתתפות בדינמיקה קבוצתית כפי שתהיה במרכז ההערכה של מכון אבני ראשה – הדינמיקה כוללת הצגה עצמית, דיון קבוצתי, משימה קבוצתית וסימולציה הרלוונטית לניהול בית ספר.
שלב III: פגישה אישית עם פסיכולוג והכנה לראיון האישי – הפסיכולוג מדריך את המועמד כיצד לשפר את השאלון הביוגרפי שמילא עפ"י הנדרש במכון אבני ראשה, עורך עמו ראיון אישי המדמה את הראיון שיעבור במכון אבני ראשה ואף נותן פידבק על הדינמיקה הקבוצתית שבה השתתף המועמד.
לאחר מכן, ניתן לחזור לכיתת המבחנים ולעבור שוב על השאלון הביוגרפי, בשלב זה רצוי לרשום דגשים והערות חשובות שעלו במהלך היום על מנת לזכור אותם ברגע האמת במיונים של מכון אבני ראשה.

מכון הדס מאחל בהצלחה לכל העתידים להיות מנהלי בית ספר ומזמין אתכם להתכונן אצלנו למבחן הגורלי של מכון אבני ראשה ולקבל את ההכנה הטובה ביותר.

מכון אבני ראשה מעביר מבחנים למנהלים למערכת החינוך ולמנהלי בתי-ספר.
ההכנה למכון אבני ראשה במכון הדס כוללת:
במכון הדס אנו מכינים את המועמדים לכלל המבחנים שהם עומדים לעבור ביום המיונים במכון אבני ראשה בצורה הטובה ביותר.
תחילה, יעבור המועמד מבחנים בכיתה, כפי שיעבור אותם במכון אבני ראשה.

מבחני המיון במכון אבני ראשה כוללים:

המועמד ימלא שאלון ביוגרפי.

דינמיקה קבוצתית – תרגול קבוצתי שכולל הצגה עצמית, דיונים, סימולציות שונות ומשימות בקבוצה, בהתאם לתפקיד הספציפי אליו המועמד נבחן.
ראיון אישי – המועמד יעבור סימולציה של ראיון המדמה את הראיון שיעבור ביום המיונים. הראיון מותאם לתפקיד אליו נבחן.
לאחר שהמועמד יעבור בכיתה את כלל המבחנים, תתקיים הדרכה פרטנית עם פסיכולוג המתמחה במבחנים. המועמד יקבל משוב על השאלון הביוגרפי שיופיע במבחני המיון במכון אבני ראשה.
המועמד יקבל באופן פרטני משוב מהפסיכולוג על התפקוד שלו בדינמיקה הקבוצתית ויקבל משוב על הסימולציה של הראיון האישי שעבר.
לאחר ההדרכה, ימליץ הפסיכולוג למועמד במה כדאי להתמקד ולתרגל בכיתה.
ההכנה במכון הדס למכון אבני ראשה כוללת גם דינמיקה קבוצתית נוספת, כדי שהמועמד יוכל להתנסות שוב לאחר שקיבל משוב על הדינמיקה הראשונה. לאחריה יקבל המועמד משוב נוסף מפסיכולוג.

לקוחות ממליצים על ההכנה במכון הדס למכון אבני ראשה

"תודה למכון הדס על כך שהכנתם אותי למבחנים באבני ראשה ובמיוחד לפסיכולוגית רונה, אשר השיבה בסבלנות מרובה על כל שאלותיי. הייתי סקפטית אבל עכשיו אני מבינה כמה הכנה כזאת עוזרת וכמובן שהתקבלתי."
ב.ל – נבחנה בדצמבר 2015 למנהלי בי"ס באבני ראשה
.
"תודה רבה לצוות המכון, עזרתם לי להתכונן בצורה הטובה ביותר לשלב הראשון של המבחנים באבני ראשה ולהכנה לשלב השני הגעתי כבר עם חברה שגם מתמודדת לתפקיד. בזכות ההכוונה והכלים שנתתם לי התקבלתי לתפקיד שתמיד רציתי וכעת אני מנהלת בית ספר, אין ספק שאמליץ עליכם לכל מכריי." ר.א.

"ברצוני לשבח את חנה על הכנה מקצועית ומעולה, שבעת רצון מהערות הרלוונטיות ומכך שהייתה לי ההזדמנות להשתפר בדינמיקה הנוספת. הגעתי לשלב השני של אבני ראשה מוכנה, לא הופתעתי מהמשימות ויצאתי בהרגשה טובה. לאחר מכן התקשרתי לספר לכם איך היה וישר הועברתי למאבחנת אדיבה שאישרה את הרגשתי. אין עליכם! תודה רבה"
ש.מ – נבחנה בינואר 2016 למנהלי בי"ס באבני ראשה.

הכנה למבחני מיון

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם טלפנו 054-9639117 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button