30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

משרד הביטחון

הכנה למבחני מיון למשרד הביטחון

בשנים האחרונות חדל משרד הביטחון משימוש בשירותיהם של מרכזי ההערכה, וכעת עורך את מבחני המיון למועמדיו באופן עצמאי.

במכון הדס תוכלו להתכונן למבחני משרד הביטחון בצורה מקיפה ולקבל את הכלים הדרושים למעבר המבחן בהצלחה. תהליך הקבלה למשרד הביטחון כולל מספר מבדקים:

מבחנים פסיכוטכניים – מבחנים מוגבלים בזמן, הבודקים כישורים קוגניטיביים שונים, ובניהם: מבחני חשבון, מבחני צורות, מבחנים מילוליים ועוד.

מבחני אישיות – מבחנים פתוחים, המלמדים את הבוחנים על אישיותם ועל יכולת תפקודם בעבודה של המועמדים. בין המבחנים ניתן למצוא: השלמת משפטים, ציור ציורים, מענה על שאלונים ועוד.

דינמיקה קבוצתית – בדיקת יכולות המועמד בקבוצה גדולה של אנשים. בקבוצה נבדקים פרמטרים שונים, כשהמועמדים נדרשים לבצע הצגה עצמית, משימה קבוצתית, וסימולציות.

ראיון אישי

ההכנה במכון הדס כוללת את כל המבדקים הרלוונטיים והדרכה מקיפה אצל פסיכולוג מוסמך על כל אחד מהמבדקים. בהדרכה תקבלו משוב על ביצועיכם במבחנים השונים ובדינמיקה הקבוצתית, כלים לשיפור ביצועיכם והסברים לנקודות בהם התקשיתם. בנוסף, תקבלו הדמיה של ראיון כפי שנערך במשרד הביטחון, שבסופה תקבלו משוב וטיפים להצלחה בראיון.

על מנת שתוכלו להמשיך ולתרגל את המבחנים, תקבלו ערכה אינטרנטית לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים, שתהיה פתוחה בפניכם עד מועד המבחן.

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם טלפנו 054-9639117 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button