30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

מבחני דפ"ר

מבחני קבלה למשטרה – מבחני דפ"ר

מכון הדס מכין את העומדים לפני מבחני מיון למשטרה.

ההכנה ל מבחני קבלה למשטרה כוללת ארבעה שלבים אותם ניתן לרכז ביומיים  או במספר ימים מפוצלים בשעות הנוחות לך:
שלב א:' מבחני דפ"ר דירוג פסיכוטכני ראשוני.
בשלב זה יעברו המועמדים למשטרה מבחנים פסיכוטכניים הבודקים כישורים קוגניטיביים שונים (חשבון, מילולי, צורות ועוד), וכן מספר מבחנים אישיותיים.
במכון הדס תוכלו לעבור הכנה לשלב זה, שאורכה יום אחד, ובה תעברו את המבחנים הפסיכוטכניים והאישיותיים, תקבלו משוב מפסיכולוג על תפקודיכם וטיפים לשיפור ביצועיכם ותוכלו לתרגל את המבחנים במכון ובערכה האינטרנטית שתיפתח לרשותכם עד למועד המבחן.

 שלב ב': לשלב זה יוזמנו מועמדים שעברו את שלב א'. בשלב זה יעברו דינמיקה קבוצתית, בה יבדקו פרמטרים שונים בתפקוד האדם בקבוצה (הצגה עצמית, משימה וסימולציות). בנוסף, יעברו המועמדים ראיון אישי. ההכנה לשלב זה במכון הדס אורכה יום אחד, בו תקחו חלק בדינמיקה קבוצתית, עליה תקבלו משוב מפסיכולוג, וכן תעברו הדמיה של ראיון, שלאחריה תקבלו משוב וטיפים לראיון מוצלח. הכנה זו כוללת דינמיקה נוספת אליה תוכלו להגיע ביום נפרד, על מנת לקבל משוב נוסף על ביצועיכם.

שלב ג': מקצה שיפורים:
מותאם באופן אישי לכל נבחן לפי נקודות החולשה והחוזק שלו וכולל שיפור מבחנים חלשים ובינוניים.

שלב ד': שיחת סיכום עם פסיכולוג הכוללת משוב על המבחנים החוזרים.

ערכת אינטרנט תינתן לכל מועמד, לתרגול המבחנים בבית, עד למועד הבחינה.
ללא הגבלת זמן.

ניתן לרכוש ערכת אינטרנט בלבד בעלות של 360 ש"ח

המשך התרגולים של מבחני החשיבה ללא הגבלת זמן.
מבחני קבלה למשטרה הם תנאי הכרחי לקבלה לשורותיה.
למכון הדס ניסיון של שנים רבות בהכנה ל מבחני קבלה למשטרה.

כולל גם הכנה לראיון מול פסיכולוג.

הכנה למשטרת ישראל בחינות לקצונה כוללת:

שלב א': מבחן כשרים משטרה.
בשלב זה יעברו המועמדים מבחנים פסיכוטכניים הבודקים כישורים קוגניטיביים שונים ושאלוני אישיות אחדים. ההכנה במכון הדס אורכה יום אחד, בו תעברו את המבחנים הרלוונטיים ובסיומם תקבלו משוב על ביצועיכם וטיפים לשיפור מפסיכולוג מוסמך. לאחר המשוב תוכלו לתרגל את המבחנים בהם התקשתם. בנוסף, תקבלו ערכה אינטרנטית לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים, שתהיה פתוחה בפניכם עד מועד המבחן.

שלב ב: דינמיקה קבוצתית. לשלב זה יוזמנו מועמדים שעברו בהצלחה את שלב א'. בשלב זה יעברו דינמיקה קבוצתית, בה יבדקו פרמטרים שונים בתפקוד האדם בקבוצה (הצגה עמצית, משימה וסימולציות). ההכנה לשלב זה במכון הדס כוללת 2 מפגשים, אשר בשניהם תקחו חלק בדינמיקה קבוצתית, עליה תקבלו משוב מפסיכולוג. 

להרשמה לחצו כאן

הכנה למבחני סגן ניצב למשטרה כוללת:

שלב א': בשלב זה יעברו המועמדים מבחנים אישיותיים, על מנת לבדוק פרמטרים שונים באישיות הבן אדם ואת תפקודו הפוטנציאלי בעבודה. ההכנה לשלב זה במכון הדס אורכת יום אחד בו תעברו את כל מבחני האישיות הרלוונטיים (ציורים, סיפורים, שאלונים ועוד), ותקבלו הדרכה מפסיכולוג לגבי כל המבחנים.

שלב ב':  לשלב זה יגיעו מועמדים שעברו בהצלחה את השלב הראשון. בשלב זה יעברו המועמדים דינמיקה קבוצתית, ראיון אישי ומבחן ניהולי.
ההכנה במכון הדס אורכת יום אחד, בו תיכנסו לדינמיקה קבוצתית עם סימולציות לבכירים, תעברו מבחן דואר (מבחן ניהולי) ותיכנסו להדרכה אצל פסיכולוג שכוללת הכנה לראיון ומשוב על הדינמיקה ועל מבחן הדואר. בנוסף, תוכלו להגיע לדינמיקה קבוצתית נוספת ביום נפרד, על מנת לקבל משוב נוסף.


טיפים של מכון הדס ליום מיון של המשטרה:

  • רצוי להצטייד באוכל למהלך היום ובמספר שוקולדים, חטיפי אנרגיה או פירות לרגעים של נפילות אנרגיה.
  • ללכת לישון מוקדם בלילה לפני (לפחות שמונה שעות שינה). עליכם להגיע ללשכת הגיוס של המשטרה בבת ים בשעה 8:00 (אלא אם נאמר לכם אחרת).
  • לא ללמוד עד הרגע האחרון, לתת למוח כמה שעות להירגע לפני המבחן. אנו ממליצים לקחת את הערב האחרון לפני המבחנים במשטרה כדי להירגע עם משפחה/חברים.
  • במידה ויש ברשותכם אבחון המסב לכם הקלות, מומלץ להעלות זאת בפנינו ביום ההכנה. זאת מכיוון שלא מומלץ לשלוח כל אבחון שברשותכם, ואנו נוכל לייעץ לכם בנושא על פי תוכן האבחון.
  • הגיעו בלבוש הולם והקפידו על נראות והתנהגות ראויה לאורך יום המבחנים. אל תחשבו שכאשר אינכם נבחנים לא רואים אתכם.

מבחני קבלה למשטרה – המלצות

"תודה למכון הדס על ההכנה למבחני הקבלה למשטרה. בלעדיכם נכשלתי בעבר במבחנים ועכשיו התקבלתי!!" ש.י

"לאחר שנכשלתי מספר פעמים במבחני קבלה למשטרה, חבר המליץ לי עליכם, קיבלתי הדרכה טובה מלירון הפסיכולוגית, תרגלתי בערכה והגעתי מוכן למבחן. התקבלתי בזכותכם. תודה!" ז.ר.

"הגעתי להכנה למבחני קבלה למשטרה. קיבלתי הדרכה מקצועית ואישית מצוות העובדים, עם אופציות לתרגול חוזר. הכנה מקיפה ומקצועית. מומלץ" ל.ד

"עשיתי הכנה למבחני דפ"ר במכון הדס, הערכת אינטרנט מאוד עזרה לי לתרגל את המבחנים ולהתכונן למבחן. ההדרכה האישית שקיבלתי נתנה לי כלים ללמידה. תודה רבה למכון הדס ולמאבחנת מאי!"

"ניגשתי בעבר כבר למבחני דפ"ר ונכשלתי. קיבלתי צ'אנס שני ולמזלי עשיתי הכנה במכון הדס. ההכנה עזרה לי מאוד והצלחתי לעבור את המבחנים ולהתקבל, תודה רבה."

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם טלפנו 054-9639117 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button