30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

על יזמים…

הדיעה הרווחת לגבי יזמים היא שכך הם נולדו – להיות יזמים, לקדם נושאים מ"אפס", להפיק את המירב מסביבתם. בעולם העסקי וכן בתחומים החברתיים הדוגמאות רבות. (למשל – יצחק תשובה / פפושדו).

כשמנסים לחפש מכנה משותף לכל אותם יזמים – המוקד הוא בתכונות אופי ואישיות ספציפיות, שבשילוב מיוחד יוצרות את המרקם המאפשר לאותו אדם להיות "יזם" מוצלח.
מאפיינים בולטים (לגבי יזמים עסקיים):

  • חוש מסחרי מפותח מאד, המתבטא ביכולת לקלוט מהלכים מסחריים בצורה ברורה ולהתמקד ביעילות ובמהירות בהזדמנויות הניכרות בדרכם.
  • מניע-הישג גבוה. יזמים ממוקדים להישגיות ולהצלחה גבוהה. יש בהם שאפתנות רבה להגיע להישגים גבוהים, להצליח, מבלי לוותר בקלות ומבלי להישבר נוכח נקודות כישלון / הפסד בדרך. מבחינה זאת, הם ממוקדים ביעד ההצלחה ואינם מרפים עד שמשיגים אותו.
  • נטילת סיכון. בניגוד לרוב האוכלוסייה שבחרה בחברת חשמל, בבנקים, בחברות הגדולות כמקום העבודה המועדף, יזמים אינם מחפשים דווקא את הביטחון והיציבות אלא להיפך. הם מוכנים לקחת סיכונים, לפעול בתנאים של אי-ודאות ולמצוא דרך בתוך מצבים של עמימות. הנכונות לקחת סיכונים, להמר לפעמים, "לקפוץ למים עמוקים" – בלי היסוס – מאפיינת יזמים מובילים.
  • סגנון חיים חופשי. יזמים צריכים מרחב פעולה גדול, טריטוריות נרחבות של חופש וסגנון חיים שמאפשר להם לנוע, לשנות, לפעול ולהחליט ללא חוקים ונורמות צפופים. הדרך המקובלת והנורמטיבית יכולה להיתפס בעיניהם כמגבילה, חונקת ואינה מאפשרת להם להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל שלהם – בתחום העסקי-חשיבתי ורעיוני.
  • גיוון בפעילות ובחוויות השוטפות. יזמים אינם אוהבים שיגרה. הם פועלים במיטב בתנאים של גיוון, במצבים נטולי מונוטוניות ונוכח מגוון משתנה של אתגרים ויעדים. מונוטוניות-ביטחון-יציבות – יכולים לתת להם תחושה של הגבלה אישית. גיוון, שינויים ותפקוד בתנאים חדשים ומשתנים לבקרים פשוט יוצרים אצלם אתגר, דינמיות ותפקוד מתוך רמת אדרנלין גבוהה.
  • הישגים כלכליים ויוקרה. כל יזם שואף בסופו של דבר להיות עשיר מאד, עם סטטוס גבוה, עם עמדה של יוקרה בסביבתו ועם אפשרות לחיות את "החיים הטובים" באופן מלא. על הצלחה כלכלית מסחררת חולמים כמעט כל הסטודנטים לכלכלה, מנע"ס, הנדסה לסוגיה, מחשבים – כל אותם תחומים שמאפשרים יזמות כלכלית – עם פוטנציאל הצלחה והתעשרות גבוהים.
    סטטיסטית – ניתן לדבר על הצלחה מינורית מתוך כלל החולמים, יזמים ובעלי הרעיונות.

מסקנה: צריך תכונות רלוונטיות, אומץ, רעיונות טובים וחוסן אישיותי בכדי להיות יזם מצליח. אבל גם מזל ונסיבות חיים הם משתנים חשובים…

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם ממכון סניף מרכז
טלפנו 03-6955812 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button