30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

מבחנים פסיכוטכניים

מבחנים פסיכוטכניים, הינם מבחנים אשר בודקים את יכולותיהם השונות של מועמדים לתפקידים בחברות וארגונים שונים. מבחנים אלו הינם שיטה די מקובלת של מקומות עבודה לאבחן את המועמדים המתראיינים עליהם ולכן הם מהווים חלק מימי מיונים סטנדרטיים במכונים השונים המבצעים אותם עבור אותם מקומות. בין המכונים הללו תוכלו למצוא את מכון אדם מילא, קינן שפי, פילת ועוד, שמבצעים את המבחנים הללו למגוון תפקידים, כגון נציבות שירות המדינה, מבחני דפ"ר למשטרה, מבחני כבאות, מורי נהיגה, תפקידים שונים במשרד הבטחון וכו'.

אילו סוגי מבחנים פסיכוטכניים קיימים?

המבחנים הפסיכוטכניים הם בעצם סדרה של מספר מבחנים, ביניהם מבחני צורות, סדרות וכו', אשר בנויים משאלות סגורות. הזמן שניתן לענות על השאלות הוא מוגבל, כלומר, לא יהיה לכם את כל הזמן שבעולם לחשוב על התוצאות, אלא תצטרכו לעשות זאת די מהר.

מה המבחנים האלו בודקים?

המבחנים הפסיכוטכניים מספקים מידע נוסף על המועמדים למקום העבודה הייעודי. הם בודקים את הכישורים והיכולות של כל מועמד/ת; מיכולות קוגניטיביות-חשיבתיות, אינטליגנציה טבעית, יכולת לוגית, דיוק תפיסתי, ועד ידע חשבוני נרכש וכדומה.

ממה מורכב הציון?

תוצאות המבחנים הפסיכוטכניים ניתנות על-פי ציון תקן. ציון התקן נע בין 1-9 ונקבע על-פי מספר התשובות הנכונות שענה המועמד בזמן המוגבל למבחן. ככל שתענו על יותר תשובות נכונות במסגרת הגבלת הזמן, כך הציון שלכם יהיה גבוה יותר.

איך אפשר להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים?

כמו כל דבר, עם תרגול נכון ומדוייק שיכיר לכם את סוגי המבחנים, את צורתם ואת השיטה על פיהם הם עובדים, כך יגבר הסיכוי שלכם להצליח בהם. זאת בעיקר בשל העובדה שהיכרות מוקדמת עם המבחנים הללו יכולה לעזור לנבחן להבין את כיצד לפתח את החשיבה הנדרשת כדי להצליח בהם, איך לזהות דפוסים מסויימים של שאלות ואפילו להיתקל בשאלות דומות במבחן האמיתי.

אצלנו במכון הדס, תוכלו, בראש ובראשונה, להתנסות בסימולציה אשר מדמה את המבחנים הרלוונטיים לתפקיד, לחברה או לארגון אליהם אתם מועמדים. לאחר שתתנסו במבחנים אלו, תקבלו הערכה הכוללת הדרכה, שתעזור לכם להתמקד בנקודות החלשות שעלו במבחנים, לשפר אותן, להתכונן היטב לקראת מבחני האמת וכמובן לשפר את סיכוייכם להצליח בהם!

מה עוד תקבלו אצלנו במכון הדס?

אם אתם עומדים בפני ראיון עבודה, מבחנים פסיכוטכניים, או גם וגם, אלו האופציות העומדות בפניכם להכנה הטובה ביותר שלנו במכון הדס:

  1. תוכלו להתמקד בהכנה ספציפית על מבחני כישורים בלבד, על ידי ביצוע סימולציה במכון. הכנה זו כוללת, בנוסף לסימולציה, גם הדרכה אישית של צוות המומחים שלנו במכון.
  2. תוכלו לרכוש ערכה אינטרנטית לתרגול המבחנים. הערכה מכילה מבחן פסיכוטכני – כולל תשובות לכל השאלות המופיעות בו. את הערכה תוכלו לפתוח מכל מחשב, טאבלט ואפילו מהסמארטפון, כך שתוכלו לעשות אותם בזמן ובמקום הנוח לכם, ללא הגבלת מספר התרגולים.
  3. במידה ואתם עומדים גם בפני מבחני אישיות וגם בפני ראיון אישי, תוכלו להגיע אלינו להכנה מלאה, שתכין אתכם בצורה הטובה ביותר לראיון וכמובן גם למבחנים..

הצוות המקצועי במכון הדס, בעל הנסיון רב השנים בהכנה למבחני מיון לעבודה, עומד כאן לרשותכם, להדריך אתכם, לעזור ולהסביר כל מה שצריך, כדי שתעברו את המבחנים הללו בהצלחה יתרה ותתקבלו לתפקיד אליו אתם שואפים להגיע.

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם טלפנו 054-9639117 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button