30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

מבחני אישיות

מבחני אישיות מהווים נדבך חשוב במיונים שנערכים על ידי המכונים בארץ, ונדרשים על ידי מרבית חברות והארגונים הגדולים בישראל. לעיתים קרובות גם מועמדים מוכשרים והולמים נתקלים בבעיות ובקשיים בעת הבחינות הללו, מפני שקשה מאוד להבין לבד מה הן בודקות. הצוות המקצועי של מכון הדס, הכולל פסיכולוגים ומומחים בעלי ניסיון רב בתחום הייעוץ התעסוקתי, יסייע לכם במעבר מבחני אישיות שונים בצורה הטובה ביותר.

כמה מילים על מבחני אישיות

מבחני אישיות הם בעצם מבחנים שנערכים בכתב יד ועשויים לכלול תמונות, שאלות, הוראות לציור וטקסטים מסוגים שונים. מטרתם היא להגיע אל תכונות אישיות שקשה לגלות בעת הריאיון עם פסיכולוג מטעם המכון, בו נחשפים בעיקר רבדים גלויים ומודעים של האופי והנטיות. כתוצאה מכך, אנשים שלא עברו הכנה מקצועית עלולים לבצע שגיאות חמורות שיסמנו אותם כבלתי כשירים לתפקיד מסוים או לארגון בכללותו. לדוגמא, יש החושבים כי המטרה המרכזית במבחנים אלו היא לשמור על מענה עקבי, שמעיד לכאורה על אישיות מגובשת, אך לעיתים הדבר מעיד דווקא על נוקשות ועל בעיות אישיות שונות. דוגמא נוספת היא רפרוף מהיר על השאלות או לחילופין היתקעות על שאלה אחת זמן רב מאוד, דבר המוביל לגיבוש הערכה שאינה חיובית. מעבר לכך, קבלת משוב מקצועי מהפסיכולוגים של מכון הדס יכולה בהחלט לסייע בהקטנת חשיפתן של תכונות אופי שלא כדאי להפגין. כתוצאה מכך, הנבחן מגיע אל מבחן אישיות כזה או אחר כאשר הוא יודע מה צפוי לו, מכיר את המכשולים וכיצד שלא ליפול בהם, ומרגיש בטוח יותר בתשובותיו.

להתכונן גם לריאיון האישי

כאמור, לצד מבחני אישיות כוללים ימי המיון במכונים ובארגונים השונים גם ריאיון עם פסיכולוג תעסוקתי. במקרים אחרים של קבלה לעבודה, שאינם כוללים מבחני מיון, קיימת הסתמכות אף גדולה יותר על הריאיון. על מנת להגיע ערוכים אנו ממליצים לבצע הכנה מלאה עם פסיכולוג מטעמנו, הכוללת סימולציה של הריאיון וקבלת משוב מבחינת שפת הגוף, מסרים בלתי מילוליים שאתם מעבירים, והתייחסות מעמיקה לתכנים שנאמרו במהלך הסימולציה.

לקבלת פרטים נוספים על הכנה למבחני אישיות ולריאיון, פנו אל מכון הדס בטלפון 6955812 – 03.

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם ממכון סניף מרכז
טלפנו 03-6955812 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button