30 שנות ניסיון - 30,000 לקוחות מרוצים!

השמה לעבודה

בין אם אתם צעירים לאחר השחרור מצה"ל או שעברתם כברת דרך מסוימת במשק הישראלי, השמה לעבודה היא צעד נחוץ הדורש סיוע מקצועי. במכון הדס ממתינים לכם מיטב המומחים בישראל, המכירים היטב את דרישות המעסיקים ואת מבחני המיון הרלוונטיים, ויעזרו לכם בפתרון התלבטויות ובהכוונה לקראת העבודה שמתאימה לכם.

ההשמה לעבודה תלויה בכם!

אחת השגיאות הבסיסיות שמבצעים בעיקר אנשים צעירים, טמונה במחשבה שיש להתאים השמה לעבודה אך ורק לדרישות השוק, ופחות לכישורים ולתחומי העניין האישיים. אמנם, יש בהחלט מקום לבחינת ההזדמנויות והביקוש הנוכחי למקצועות במשק, אך במרבית המקרים בחירה בתחום תעסוקתי רק על בסיס זה תוביל לחוסר סיפוק ואף לפרישה. מסיבה זו, קיימת חשיבות גדולה לקבלת הכוונה תעסוקתית בדרך לפנייה ולהשתלבות במקומות עבודה, וכמובן גם לפני לימודים.

מה כוללת הכוונה תעסוקתית?

כאמור, השמה לעבודה מתחילה בהכוונה תעסוקתית שבמהלכה הצוות המקצועי של מכון הדס ילווה אתכם מקרוב, ויסייע בקבלת ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר. ההכוונה כוללת מספר שלבים בסיסיים, לרבות מפגש עם פסיכולוג מטעם המכון, יום בחינות של מבחני אישיות, כישורים ונטיות, עוד פגישות המשך וסיכום עם פסיכולוג, ולבסוף קבלת דו"ח הכוונה מסכם. לאור ניסיון עשיר ורב שנים עם עשרות אלפי לקוחות של המכון, אנו יודעים כי זו הדרך הנכונה לתחילת קריירה הנותנת סיפוק, הגשמה עצמית והצלחה.

היבט חשוב נוסף המעסיק לא מעט אנשים בתחילת דרכם המקצועית, או בעת הסבה ופתיחת קריירה שנייה, הוא לימודים מקצועיים ואקדמיים. עבורם מכון הדס מספק ייעוץ לימודים שניתן על ידי יועצי קריירה מנוסים ביותר, ובעלי התמחות בפסיכולוגיה תעסוקתית. במהלך הייעוץ נבחנות באופן אובייקטיבי היכולות הקוגניטיביות, הנטיות האישיות ונטיות לימודיות-מקצועיות, וכן מבוארים תחומי הלימוד והאפשרויות האקדמיות בישראל. כך מבצע האדם בחירות נכונות והולמות של תחום לימודי, שאינן מוטות על ידי שיקולים זרים ושגויים.

השמה לעבודה בשלבים מתקדמים

במכון הדס ניתן גם ייעוץ קריירה המבוסס בין היתר על שיחה עם מנהלת המכון, חנה סלע. מדובר בייעוץ ייחודי ואישי שמטרתו לסייע בקשיים והתלבטויות שמלווים את פיתוח הקריירה. בין היתר, הייעוץ מתאים לאנשים שמתעתדים לפנות למכרזים או לעמוד בפני ועדות מקצועיות, למי שמבקשים לנתב את הקריירה שלהם במצבים של אי ודאות תעסוקתית, לבכירים ומנהלים, ולכל אדם העומד על צומת דרכים ושואל להיכן להתקדם ולהתפתח בעבודתו.

למידע נוסף על השמה לעבודה ועל ייעוץ תעסוקה, קריירה ולימודים במכון הדס, פנו אלינו בטלפון 6955812 – 03.

לקבלת ייעוץ מהיר ובחינם ממכון סניף מרכז
טלפנו 03-6955812 או השאירו פרטים:

סימולציה של ראיון

תאפשר לך להגיע רגוע ומוכן יותר ולהצליח יותר בראיון האישי!

הסימולציה מתקיימת במשרדים של מכון הדס,  בתל אביב בשעות אחר הצהרים. 

היא חד פעמית וכוללת ראיון עם מאבחנת + משוב, טיפים ודיוקים. 

כל המפגש אורך כחמישים דקות.

עלות הסימולציה –  500 ₪.
רק אם יש ברשותכם  קוד הנחה, זה יעלה לכם – 450 ש"ח.

לקביעת מועד לראיון טלפוני התקשרו: 09-999999 או השאירו פרטים:

Call Now Button